از همدیگر بیاموزیم

هر فصل از کتاب زندگی زیبایی‌های خودش رو دارد. شاید خارج شدن از دوران جوانی و رسیدن به میانسالی و بعد هم سالمندی کمی استرس‌آور به نظر برسد اما تجربه این قسمت از زندگی پیش روی همه ماست. دورانی که وقت بیشتری برای انجام کارهای مورد علاقمون داریم و می‌تونیم برای آدم‌های مورد علاقمون وقت بیشتری بذاریم. نکته مهم این دوران اینه که شما راه سالم زندگی کردن رو پیدا کنید و اجازه ندید شرایط سنیتون شمارو محدود کند. و یاد بگیرید چطور می‌شود در هر سنی که هستید تغییرات مهمی رو توی زندگیتون به وجود بیارید.

ایزی‌لایف کنار شماست تا به شما کمک کند با چیزهایی که ممکن است در این دوران با آن‌ها روبه‌رو شوید، آشنا شده و راه زندگی شاد و سالم باهاشون رو یاد بگیرید.

مطالب زیادی درمورد مراقبت‌های سالمندی، مراقب‌ها و تجربیات افراد واقعی در سایت ایزی لایف وجود دارد که می‌تونید آن‌ها رو بخونید و هر سوال، نظر یا پیشنهادی برای ایزی‌لایف داشتید در قسمت کامنت زیر مطالب با ما درمیون بذارید تا (متخصیص) ما رو به سرعت کنار خودتون ببینید.

آخرین مطالب

مدیریت بی‌اختیاری ادرار در دوران یائسگی

بی‌اختیاری ادرار، یکی از عوارضی است که ممکن است در اثر یائسگی در زنان اتفاق بیافتد. بی‌اختیاری ادرار، از دست دادن کنترل مثانه است.

راهکارهای مدیریت بی‌اختیاری ادرار در محل کار

بی‌اختیاری ادرار چالشی‌ست که ممکن است برای هرکسی اتفاق بیافتد. مدیریت بی‌اختیاری ادرار در محل کار می‌تواند نقش موثری در زندگی‌مان ایفا کند

راهکار‌های مراقبت از سلامت پوست برای افراد مبتلا به بی‌اختیاری ادرار

اغلب عزیزان مبتلا به بی‌اختیای ادرار، با چالش‌های متفاوتی روبه‌رو می‌شوند که عارضه پوستی یکی از این چالش‌هاست

ویدئو

بی اختیاری ادرار در سالمندان

افسردگی در دوران بازنشستگی و سالمندی

دیابت در دوران سالمندی

تمرینات تای چی برای سالمندان قسمت سوم

8 نظر
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات
ناشناس
1 سال پیش

سلام ای کاش ایزی لایف شورتی بود زیرا ایزی لایف چسبی برای کسانی که لرزش دست دارند مشکل و تقریبا غیر ممکنه

ایزی لایف
در جواب  ناشناس
10 ماه پیش

همراه عزیز
از پیشنهاد شما ممنونیم، با ما همراه باشید به زودی خبر‌های جدیدی در وب‌سایت مااعلام خواهد شد.