از همدیگر بیاموزیم

هر فصل از کتاب زندگی زیبایی‌های خودش رو دارد. شاید خارج شدن از دوران جوانی و رسیدن به میانسالی و بعد هم سالمندی کمی استرس‌آور به نظر برسد اما تجربه این قسمت از زندگی پیش روی همه ماست. دورانی که وقت بیشتری برای انجام کارهای مورد علاقمون داریم و می‌تونیم برای آدم‌های مورد علاقمون وقت بیشتری بذاریم. نکته مهم این دوران اینه که شما راه سالم زندگی کردن رو پیدا کنید و اجازه ندید شرایط سنیتون شمارو محدود کند. و یاد بگیرید چطور می‌شود در هر سنی که هستید تغییرات مهمی رو توی زندگیتون به وجود بیارید.

ایزی‌لایف کنار شماست تا به شما کمک کند با چیزهایی که ممکن است در این دوران با آن‌ها روبه‌رو شوید، آشنا شده و راه زندگی شاد و سالم باهاشون رو یاد بگیرید.

مطالب زیادی درمورد مراقبت‌های سالمندی، مراقب‌ها و تجربیات افراد واقعی در سایت ایزی لایف وجود دارد که می‌تونید آن‌ها رو بخونید و هر سوال، نظر یا پیشنهادی برای ایزی‌لایف داشتید در قسمت کامنت زیر مطالب با ما درمیون بذارید تا (متخصیص) ما رو به سرعت کنار خودتون ببینید.

آخرین مطالب

گام‌های کوچک، تغییرات بزرگ: راهنمای زندگی با بی اختیاری ادرار

عارضه بی اختیاری ادرار، دفع ناخواسته ادرار از یک قطره تا تخلیه کامل مثانه است که می‌تواند پیامد خیلی از بیماری‌ها از جمله دیابت، سکته، آلزایمر باشد. این چالش که سه سطح خفیف، متوسط و شدید دارد می‌تواند در هر سنی- به طور خاص سنین سالمندی- اتفاق بیفتد و کیفیت زندگی فرد را تا حد […]

آنچه که باید در مورد بی‌اختیاری ادرار در بانوان ورزشکار بدانیم

برخلاف تصور اغلب ما ورزشکاران نیز دچار اختلالات عضلات کف لگن می‌شوند. فرد ورزشکار ممکن است در هنگام ورزش کردن بی‌اختیاری ادرار را تجربه کند.

علت بی‌اختیاری ادراری در بیماران مبتلا به پارکینسون چیست؟

طبیعتاً هیچ یک از ما پارکینسون را انتخاب نکرده‌ایم اما با وجود این بیماری نیز می‌توانیم یک زندگی شاد و سرزنده را انتخاب کنیم.

ویدئو

بی اختیاری ادرار در سالمندان

افسردگی در دوران بازنشستگی و سالمندی

دیابت در دوران سالمندی

تمرینات تای چی برای سالمندان قسمت سوم

منتشر کردن
آگاه شدن از
13 نظر
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات
ناشناس
1 ماه پیش

زنان جوان هم اگه بی اختیار ادرار داشته باشند، می توانند از پوشک چسبی بزرگسال استفاده کنند؟

ویرایشگر
در جواب  ناشناس
4 روز پیش

بله دوست عزیز. همه افراد بزرگسالی که بی‌اختیاری ادرار دارند، می‌توانند از لباس‌های زیر بهداشتی بزرگسال و پوشینه بزرگسال ایزی‌لایف استفاده کنند.

ناشناس
2 ماه پیش

سلام پاهای مادر من بعد از عمل مثانه خیلی درد مینه کسی راه‌حلی داره