زندگی ارزشمند است

درباره ایزی لایف

«گروه زرین» در سال ۱۳۶۸ ابتدا‌‌‌‌ با تاسیس شرکت صنایع زرین‌­سلولز در حوزه تولید ظروف پلاستیکی تغذیه کودکان و سایر ملزومات بهداشتی و پلاستیکی فعالیت خود را در شهر صنعتی کاوه واقع در شهر ساوه آغاز نمود. این شرکت با گذشت زمان و در راستای تأمین نیازهای مشتریان، از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی و سلولزی از جمله انواع پوشک کامل بچه، پوشینه بزرگسال و نوار بهداشتی بانوان، با به‌کارگیری ماشین‌آلات پیشرفته با قابلیت‌های فنی روز و همچنین استفاده از نیروی کار متبحر ایرانی گسترش داد.

تولید محصولات سلولزی در ابتدا با تولید پوشک بچه، با نام تجاری «مای بیبی» آغاز گردید. در سال ۱۳۸۰، درک انتظارات و نیازهای بازار،«گروه زرین» را به تولید پدهای بهداشتی بانوان سوق داد و برند«مای لیدی» باکیفیت بالای خود به‌زودی به جمع برندهای معتبر کشور پیوست.

«گروه زرین» در ادامه فعالیت‌هایش در سال ۱۳۸۸ به‌منظور تکمیل سبد محصولات بهداشتی گروه‌های مختلف سنی، این بار با تولید پوشینه بزرگسال گام بلندی برای تأمین نیازهای مشتریان خود برداشت. تا امروز «ایزی لایف» بزرگ‌ترین تولیدکننده پوشینه بزرگسال در کشور می‌باشد که بیشترین سهم بازار را در بین محصولات مشابه موجود در بازار به خود اختصاص داده است. «گروه زرین» تاکنون محصولات خود را به کشورهای همسایه و  CIS (کشور های مشترک المنافع) صادر نموده است و در حال توسعه گستره صادرات خود به کشورهای آفریقایی می‌باشد.

مراقبت از سالمندان

«گروه زرین» به‌منظور گسترش دامنه فعالیت‌هایش و توجه و اهمیت به امر بهداشت و سلامت جامعه و روند رو به رشد مصرف محصولات بهداشتی و گستردگی آن در سطح کشور برای رفع دغدغه‌های روزمره بهداشتی خانواده ایرانی و با تکیه بر ارزش‌های خانواده تعهد، همدلی، خوداتکایی، چالش پذیری و نوآوری و به­‌کارگیری نیروهای مجرب و متخصص، در راستای تأمین آسایش و آرامش خانواده‌های ساکن در ایران و کشورهای منطقه می‌­کوشد. همچنین به لحاظ فراهم ساختن شرایط تولید داخل و تأمین نیاز مصرف کشور با تأسیس شرکت صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا در سال ۱۳۹۰ به تولید انواع کاغذ تیشو اقدام نمود. این شرکت با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته و فناوری‌های به‌روز دنیا با استفاده از تکنیک ساخت برتر توسط موسسین شرکت علاوه بر تأمین بخش قابل توجهی از نیازهای کشور و قطع وابستگی کشور به واردات کاغذ تیشو، به‌زودی ایران را از کشور واردکننده کاغذ تیشو به کشور صادرکننده این محصولات مبدل خواهد ساخت.

در این ماموریت، شرکت‌های زرین جم مارینا در صنایع غذایی و شرکت لفاف زرین در صنعت چاپ و بسته بندی، تاسیس گردیدند که گروه زرین را در راستای اهداف بلند خود که دستیابی بیشتر به تولیدات محصولات داخلی در بالاترین سطح ممکن کیفی و مشارکت عظیم در استمرار گردش چرخ صنعت کشور است را سوق داده و محصولات خود را به دست شما مصرف کننده محترم برساند.

شرکت زرین سلولز فعالیت خود را تحت عنوان “شرکت زرین رویا” با تاکید بر حفظ ارزش زندگی و سلامت فردی و اجتماعی، با عرضه محصول باکیفیت برای “مصرف‌کنندگان” ، ارائه بالاترین سرویس و خدمات برای “مشتریان” همچنین فراهم آوردن موقعیت مناسب کسب وکار برای”شرکای تجاری”، پیشتاز رسیدن به اهداف انسانی، اجتماعی، تجاری خود و کارآفرینی برای نیروی انسانی فعال و خبره ایرانی ادامه خواهد داد.

در ابتدای راه، «گروه زرین» فعالیت خود را با شعار “زرین خانواده می‌ماند”  بر اهمیت سازمان به مفهوم خانواده و تلاش در جهت تداوم آن و رضایتمندی خانواده ایرانی تاکید و امروز با شعار “زندگی ارزشمند است” به راه خود ادامه می‌دهد.

شرکت زرین رویا عرضه‌کننده‌ی محصولات سلولزی در ایران و بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌ی داخلی پوشینه‌ی بزرگسال است و برند «ایزی لایف» را برای نخستین بار در سال ۱۳۸۸ روانه‌ی بازار کرده است. ایزی لایف در مدت کوتاهی پس از ورود به بازار توانست به انتخاب برتر مصرف‌کنندگان تبدیل شود و در صدر جدول محصولات مشابه قرار گیرد. ایزی لایف پس از یک دهه همراهی با مصرف‌کنندگان به‌خوبی نشان داده که بی‌اختیاری ادرار را می‌توان به‌راحتی و با استفاده از پوشینه‌ی بزرگسال مدیریت کرد تا این مساله هیچ اختلالی در زندگی روزمره‌ی افراد پیش نیاورد.

تاریخچه

ایزی لایف با هدف بهبود کیفیت زندگی مبتلایان به بی اختیاری ادرار و مراقبان آنها، کیفیت محصول خود را در چندین مرحله ارتقا داده است:

 • سال ۱۳۹۵

  تغییر در دسته بندی محصول و درج اطلاعات کاملی از ویژگی های محصول و شیوه درست استفاده از آن بر روی بسته بندی

 • سال ۱۳۹۵

  بهبود حس خشکی سطح پوشینه با بهره‌گیری از لایه آبی رنگ جذب و انتشار در داخل پوشینه

 • سال ۱۳۹۶

  بهبود عملکرد چسب های کناری پوشینه با تغییر آن ها به چسب های قابل تنظیم و محکم تر

 • سال ۱۳۹۷

  اضافه کردن کناره‌های کشسان به پوشینه به منظور ایجاد تناسب بهتر با فرم بدن و تحرک راحت‌تر

 • سال ۱۳۹۷

  بهبود عملکرد باله های پوشینه با دوختن آن ها به کناره های پوشینه به جای چسباندن

 • سال ۱۳۹۷

  استفاده از لایه ی بیرونی نرم تر در خارج پوشینه با بهره گیری از تازه ترین فناوری روز دنیا

 • سال ۱۳۹۹

  بسته بندی جدید با تصویر و آیکون‌های جدید

 • سال ۱۳۹۹

  چسب‌های کناری مقاوم‌تر و قابلیت چسبندگی بیشتر

 • سال ۱۳۹۹

  طراحی جدید و جذاب لایه بیرونی پوشینه

 • سال ۱۳۹۹

  تولید و عرضه اولین پوشینه شورتی ایرانی